Nieuws

Van maandag 21 september tot en met vrijdag 2 oktober wordt de spoorwegovergang ter hoogte van Haag in Millegem volledig afgesloten voor alle verkeer, in alle richtingen.

APK voert in opdracht van Pidpa een boring uit onder het spoor. Hierdoor is de spoorwegovergang tijdelijk niet toegankelijk en moet je rekening houden met een omleiding.

Kom je naar een training of wedstrijd, vertrek dan zeker tijdig en hou rekening met extra reistijd. Plan vooraf je route, zodat je op tijd op het terrein aanwezig bent.

Wees voorzichtig onderweg en hou rekening met de gewijzigde verkeerssituatie.

Ga je na een training of wedstrijd met de fiets naar huis? Controleer dan zeker of je fietslichten goed werken en zorg ervoor dat je een fluovestje draagt. Goede zichtbaarheid is belangrijk, niet alleen tijdens deze werken, maar het hele jaar door.

Meer info via deze link:
https://www.gemeentemol.be/nieuws/werken-aan-spooroverweg-haag-millegem-fietsostrade-onderbroken-volg-omleiding 

De frietjes zijn nog niet op en Linsey heeft haar friteuse nog niet opgeborgen. Daarom doen we er op zaterdag 12 en zondag 13 september nog een weekendje bij.

Na je match, met de familie, gewoon voor een hongerke of gezellig met je ploeg: iedereen is welkom. Of je nu thuis speelt of op verplaatsing.

Vorige week al frietjes gegeten? Dan kom je gewoon nog eens terug.

Linsey bakt ze opnieuw met veel goesting voor jullie. Samen zorgen we zo verder voor ons kunstgrasproject.

Dus trommel je ploeg, familie en vrienden op en kom op 12 & 13 september gezellig een frietje eten.

Samen voor Ezaart Sport. Samen voor ons kunstgrasveld

#weareezaartsport
#kunstgrasezaartsport

 

6a896ec8d8571.jpg

Voor het eerst slaan Ezaart Sport en De Techniekschool de handen in elkaar!

In oktober en november kunnen jonge voetballers gedurende 6 weken extra trainen onder begeleiding van De Techniekschool.

Het aanbod bestaat uit:

Multibal – U5 t.e.m. U7
Een speelse training waarbij jonge spelers op een leuke manier werken aan balvaardigheid, coördinatie en beweging.

Techniektraining – U8 t.e.m. U13
Gerichte trainingen waarbij spelers hun individuele voetbaltechniek verder kunnen ontwikkelen en verbeteren.

De trainingen zijn open voor iedereen. Zowel spelers van Ezaart Sport als jonge voetballers van andere clubs zijn van harte welkom.

BINNENKORT